SÜRÜŞ
Bu araç, sürüş ve tutuş arasında mükemmel bir denge arayışının ürünüdür.

Süspansiyon sistemleri sürüşü önemli ölçüde etkileyebilir

Süspansiyon, bir aracı kullanırken yolu ne kadar “yumuşak” ya da sert hissettiğinizi belirleyen sistemdir.
Süspansiyon sistemleri, tümsekli ya da düz olmasından bağımsız olarak her türlü yol koşulunda rahat yol almanızı sağlar.

Elektronik Kontrollü Havalı Süspansiyon

Helezon yayların yerini alan havalı yaylar aracınızın yüksekliğini ayarlamanızı sağlar. Aracınızda taşıdığınız kişi sayısından veya yük miktarından bağımsız olarak yüksekliği ayarlayabilmek sürüş ve direksiyon dengesini artırabilir.

Şasi Geometrisi Sistemi

Şasi geometrisi sistemi, aracınıza monte edildiğinde, sert ve dengeli sürüş sağlamak amacıyla tekerleklerle gövdenin bağlantı açısını ve şeklini ayarlayarak aracın sağa veya sola çekmesini önler.

Manevra kabiliyetini etkileyen direksiyon sistemi

Direksiyon sistemi bir aracın manevra kabiliyetini etkileyen kısmını ifade eder. Aracınızın sağa veya sola çekmesi ya da iyi viraj alması sisteminizin nasıl ayarlandığına bağlıdır. Direksiyon sistemi, düz ya da virajlı olmasından bağımsız olarak her türlü yol koşulunda keyifle yol almanızı sağlar.

Kremayere monte Elektrik Motorlu Direksiyon

Ön tekerlekleri birbirine bağlayan kremayere monte elektrik motoru, dişlileri doğrudan tahrik ederek sürücünün aracı daha yüksek manevra kabiliyetiyle kontrol etmesini sağlar.

Değişken Dişli Oranlı direksiyon

Bu teknoloji, düz yolda daha kolay ilerlemenizi ve keskin bir virajı minimum direksiyon hareketiyle rahatlıkla almanızı sağlar.

Araç Denge Yönetim (VSM) Sistemi

Bu sistem, sürekli olarak yol koşullarını izler ve yol tümsekli olduğunda direksiyonu ve freni otomatik olarak kontrol ederek güvenliğinizi korur.

Sürüş modları için merkezi kontrol sistemi

Tercihlerinize göre farklı sürüş modları arasından seçim yaptığınızda size eşsiz bir kullanım ve sürüş deneyimi sağlamak üzere aracınız, motorun, şanzımanın, direksiyonun, elektronik kontrollü havalı süspansiyonun ve sürüşü etkileyen her şeyin merkezi olarak kontrol edilmesini sağlar.

Keyifli Kullanım

Dengeli ve hassas hızlanma ile yavaşlama sağlayan elektronik vites değiştirme sistemi, basitleştirilmiş manevralar ve tarz sahibi tasarımla sürüşünüzü çok daha eğlenceli hale getirebilir.

Elektronik Kontrollü Vites

Bu sistem, şanzıman ve vites kolunun elektronik iletişim kontrolüyle haberleştiği bir sistemdir. Titreşim oluşmadığı için yüksek düzeyde rahatlık sağlar ve basit bir hareketle kısa sürede vites değiştirmeye olanak verir. Ayrıca, şanzımanın bulunduğu vites, vites kolunda görüntülenir.

Konforlu Sürüş

Hangi durumda olursanız olun kolayca kullanılabilecek ergonomik tasarımlı birçok işlev, sürüşünüzü daha konforlu ve keyifli hale getirir.

Isıtmalı Koltuklar

Isıtmalı koltuklar sürüş konforunu artırır.

Koltuk Pozisyonu Hafıza Sistemi

Sürücü koltuğu, direksiyon ve dış aynaların konumlarını kaydedin ve istediğiniz zaman bir düğmeye basarak geri yükleyin.

Havalandırmalı Sürücü/Yolcu Koltukları

Koltuğun içindeki bir fan, sürüş keyfinizi artırmak için hava akımı üretir.

LED Tam Adaptif Ön Aydınlatma Sistemi

Tam LED lambalarla tam AFLS’nin birleşimi ile oluşturulan adaptif tam LED farlar karşıdan gelen araç sürücülerinin görüşünü kötü etkilememek için farın açısını değiştirebilir. Bunlar ayrıca, sürüşünüzü daha güvenli ve konforlu hale getirmek için aracın hızına göre optimum far düzeni sağlama özelliğine sahiptir.

Uzun Huzme Yardımı

Ön cama takılı bir kamera ortam ışığını ve diğer araçların parlaklığını algılayarak, gece daha güvenli sürüş yapmanıza yardımcı olmak üzere uzun huzmeyi otomatik olarak açabilir veya kapatabilir.

Kısa huzme düzeni

Bu sistemle, aracınızın kısa huzme düzeni size daha iyi görüş sağlamak için hızınıza göre değişir.